Vážení rodičia, oznamujeme vám, že sme zriadili novú webovú stránku školy: https://sites.google.com/view/msnovadobask/ kde si nájdete aktivity a metodické pokyny na výučbu vašich detí v záložke "Učíme na diaľku".

 

Milé naše detičky, milí rodičia!
Pridali sme na našom webe záložku "AKTIVITY A NÁPADY PRE DETI", kde si nájdete veľa inšpirácie a nápadov, ktoré si budete môcť doma vyskúšať a spoločne sa zahrať. Pani učiteľkám je za deťmi veľmi smutno,budú pre vás pripravovať pestré aktivity a námety na hry. Budeme sa snažiť aspoň takouto formou byť s vami v spojení. 

Prajeme vám veľa zdravia a dávajte si na seba pozor!

 

OZNÁMENIE

 

Vážení rodičia,

z dôvodu výskytu absencie detí nad 30% a v záujme prevencie a zábrany šírenia chrípky a chrípke podobných  ochorení sa prerušuje prevádzka

 

od 11.3.2020 do 17.3.2020

( 5 pracovných dní).

 

 

https://e-tlaciva.sk/navody/UsmernenieKoronavirus.pdf

 

PRERUŠENÁ PREVÁDZKA

Vážení rodičia,

z dôvodu výskytu absencie detí nad 30% a v záujme prevencie a zábrany šírenia chrípky a chrípke podobných  ochorení sa prerušuje prevádzka

 

od 7.2.2020 do 13.2.2020

( 5 pracovných dní).

 

 

 

Vážení rodičia!
Vzhľadom na haváriu vonkajších podzemných rozvodov vody medzi materskou školou a spoločnosťou Bysprav nie je zabezpečená dodávka vody do objektu a nie je možné zabezpečiť vykurovanie objektu. Momentálne prebiehajú práce na odstránení havárie, termín dokončenia opráv zatiaľ nie je známy. Vzhľadom k vzniknutej situácii bude prevádzka materskej školy zabezpečená v pondelok (25.09.2017) len do 12.00. Fungovanie škôlky ani v ďalších dňoch nie je isté. O termíne otvorenia Vás budeme priebežne informovať. 
Vopred ďakujeme za pochopenie a ospravedlňujeme sa za nepríjemnosti s tým súvisiace. 

 

ZÁCHRANÁRI NA NÁVŠTEVE V NAŠEJ MATERSKEJ ŠKOLE

 Je nám cťou,  že práve našu materskú školu si vybrala nezisková organizácia Falck s poisťovňou Kooperatíva a zorganizovali dňa 19.4.2017  kurz prvej pomoci.  Napriek tomu, že kurz viedli vyškolení lekári,  záchranári,  prebiehal primeranou formou prostredníctvom plyšového medvedíka Miška, a tak vzdelávanie bolo veľmi aktraktívne, pútané a zábavné. Deti sa zážitkovou formou  naučili  ako poskytnúť prvú pomoc človeku v núdzi, pri úrazoch, odreninách, uštipnutiach, ako zavolať sanitku, čo treba povedať operátorovi.
Video záznam si môžete pozriet :    https://www.youtube.com/watch?v=8YzmGPH4tEQ&feature=youtu.be
 
 

MATURITA PREDŠKOLÁKA

https://www.facebook.com/photo.php?v=640897042652767&set=vb.129475760461567&type=2&theater

 

 

Ocko, mamička do škôlky potrebujem:

  

papučky (nie šlapky), pyžamo, náhradné spodné prádlo,

1balenie hygienických vreckoviek

1 balenie toaletného papiera

12€ na postelnú bielizeň, uteráky a pohárik

2 balenia ovocného čaju

 

 

 

 

MATURITA PREDŠKOLÁKA -  pozrieť si môžete tu: www.rtvkrea.sk/?q=maturity-v-materskej-skole